Smm
SMM реклама - Реклама сайту у соціальних мережах
Маркетинг завжди покладався на традиційні друковані та візуальні засоби масової інформації для реклами своїх продуктів та послуг. Основою засобів як у друкованому, і у візуальному вигляді є випуск однієї загальної реклами для всієї маси загалом. Реклама сайту у соціальних мережах контролюється маркетологами, які контролюють випуск реклами, а аудиторія чи читачі та глядачі мають дуже мало контролю над переглядом чи переглядом такої реклами. Дуже добре відомо, що більшості людей не подобаються перерви у телешоу та комерційні перерви, що сяють рекламу.
Справа в тому, що глядачі не мають права голосу з цього питання. Єдиний вибір, який є у людей, які вони часто тренують, це зробити перерву, пропустити комерційну перерву та відновити перегляд телевізора, коли їхнє шоу розпочнеться знову.
З появою Інтернету та соціальної мережі концепція реклами в Інтернеті та через соціальні мережі прийняла інший оборот.
На початку, коли маркетологи виявили, що вони можуть надсилати електронні листи та повідомлення на масу за невелику частину вартості, почався бум, коли всі надсилали небажані повідомлення на всі ідентифікатори електронної пошти, які вони могли отримати. Це значною мірою звужувалося через удар у відповідь від одержувачів, які вважають повідомлення недоречними, і вторгнення в їхнє приватне життя. З наступною хвилею з’явилася реклама у вигляді банерів та спонсорованих посилань та дисплеїв на веб-сторінках. Можна натиснути на ці банери та мигалки та перейти на відповідну сторінку Компанії.
Реклама у соціальній мережі – це інша гра у м’яч. Мережа складається з угруповань людей, які обговорюють, діляться і спілкуються один з одним і формують думки в процесі. Тому рекламодавці та маркетологи не мають контролю. Реклама у соціальній мережі функціонує як традиційні канали, і у вигляді безперервної реклами. Реклама, яка з’являється на веб-сторінках, банери працюють як традиційні канали та переривають, у той час як новий вид реклами та маркетингу, відомий як вбудований маркетинговий додаток, запровадив як безперервну, так і інтерактивну рекламу.
Найкращим прикладом, який можна побачити з точки зору вбудованої маркетингової програми, є програма під назвою Product Pulse on Face book. Додаток залучає аудиторію новими продуктами та послугами, запрошуючи їх оцінити продукт відповідно до їх думки, а також запрошує їх приєднатися до деяких конкурсів, що легко виграються. Цей аспект має велике значення для маркетологів, оскільки він дає багато інформації про поведінку споживача, а також про пульс споживача.
Розуміння та перегляд соціальних мереж, а також бізнес-мереж в Інтернеті може дати уявлення про те, який ефективний спосіб спілкування з людьми в мережах і як управляти очікуваннями, а також залучати клієнта з погляду реклами та продажу.
Створення, запуск та просування бренду в соціальних мережах
Соціальні мережі надають чудові можливості для реклами, а також для просування брендів. Той факт, що ви можете представити свій бренд перед більш ніж 200 мільйонами людей, які беруть участь у дискусіях у різних соціальних мережах, дає інший вимір концепції реклами.
Нам важливо пам’ятати, що соціальні мережі суттєво відрізняються від традиційних медіа-каналів. У той час як традиційні медіа-канали – це суто односторонні канали зв’язку, де глядачі не мають вибору, соціальні мережі, з іншого боку, забезпечують участь споживачів, активне обговорення і, таким чином, сприяють створенню репутації бренду.
Соціальні мережі процвітають на зв’язках з іншими, дискусіях, а також розмовах про досвід людей та забезпечують платформу для вираження поглядів та відгуків. Цей процес формування репутації та думок у соціальних мережах є ключем до побудови успішної стратегії просування бренду у соціальній мережі.
У той час як більші бренди і перевірені бренди можуть бути присутніми на одній платформі, є достатні можливості для нового нового бренду, щоб залишити свій слід і створити шум серед глядачів, який потім, ймовірно, пошириться по мережах і, таким чином, допоможе підвищити бренду репутацію. Розуміння комунікаційного процесу та психології людини допоможе позиціонувати продукт чи бренд у соціальній мережі.
Одна з основних помітних характеристик соціальних мереж полягає в тому, що люди часто роблять свої коментарі та висловлюють свою думку на основі свого досвіду. Нормальна розмова, як правило, зосереджена на тому, що людина зробила або пережила. Наприклад, якщо темою розмови є матчі Вімблдону, цілком імовірно, що люди, які подорожували на місце, швидше за все, будуть говорити про погоду, а також про готелі. Вони, ймовірно, нададуть реальний та достовірний зворотний зв’язок про своє перебування. Коли готель стає темою розмови, інші приєднуються і діляться своїм досвідом, а також коментарями, тим самим формуючи колективну думку. Якщо конкретний готель буде присутній і робити свій внесок у розмову, цілком імовірно, що вони можуть вплинути на дискусію та допомогти отримати хорошу рекламу бренду чи репутацію. Той факт, що готель є присутнім і може взяти участь, офіційно підтверджує довіру, і учасники приймуть все, що представлено готелем, як справжнє та офіційне. Таким чином, взаємодія між учасниками та готелем може допомогти створити лояльність та гарну репутацію серед спільноти. Крім того, ті ж почуття, ймовірно, будуть розкидані й інші громади.
Коли компанії хочуть вивести ринок новий бренд. Соціальна мережа надає правильну платформу для запуску. Насправді відомо, що компанії взаємодіють із споживачами через соціальні мережі протягом тривалого часу до запланованого запуску та створюють онлайн-спільноту приблизно так само. Таким чином, вони можуть уявити свій план, зрозуміти та оцінити реакцію споживачів, що дає їм величезне уявлення про психіку ринку та краще розуміє споживачів. При розумному використанні такі онлайн-спільноти, які були створені навколо конкретного бренду, можуть бути використані як ракета-носія, яка дуже допоможе маркетингу та рекламі під час фактичного запуску.
Планування реклами у соціальних мережах
Інтернет-вік та соціальна мережа перевизначають маркетинг. Онлайн-маркетинг, а також онлайн-реклама та просування бренду відрізняються від традиційних способів. Розглядаючи традиційний спосіб маркетингу та підвищення лояльності клієнтів, ви виявите, що позитивний досвід клієнта щодо продукту чи послуги допомагає підвищити лояльність. Цікаво вивчити той самий аспект у соціальних мережах, щоб визначити та встановити, як онлайн-спільнота створює та схвалює продукт чи послугу.
Онлайн-взаємодія у соціальних мережах здійснюється окремими особами, і водночас виражені думки та лояльність будуть колективними. Це не так у випадку із традиційними засобами масової інформації. Ще один важливий фактор, який слід зазначити, полягає в тому, що кількість передплатників учасника онлайн-спільноти може бути виміряна та кількісно оцінена. Весь процес створення лояльності можна легко відстежити та відстежити у соціальній мережі. У соціальних мережах не обов’язково говорити про лояльність до бренду, але та концепція називається репутацією бренду.
Репутація бренду будується в результаті розмов та дискусій, що проводяться окремими особами, але репутація будується на участі та колективній думці усієї спільноти. Окрім того, думка спільноти допомагає зміцнити лояльність чи відданість індивідуального учасника до бренду.
Репутація, побудована спільнотою, додатково використовується і поширюється інші мережі, і повільно навколо бренду починає формуватися шум. Нові запуски продуктів їздять на такий шум і набирають популярності серед мільйонів передплатників.
На даний момент маркетологам важливо нанести на карту та зрозуміти поведінку, а також атрибути окремих учасників, а також спільноти загалом. Розуміючи як колектив, і індивідуума, можна проводити одне, щоб вплинути інше. Таким чином, компанія може працювати, щоб вплинути на співтовариство, і в цьому випадку на людину також впливає автоматично.
Кожен маркетолог повинен знати основну різницю між традиційними медіа-каналами та соціальною мережею. У соціальній мережі реклама чи маркетинг не є односторонніми. Саме учасники контролюють Соціальну мережу та обговорення, а не лише Компанію. Можна подумати про те, щоб не бути у соціальній мережі. Але думати у такий спосіб може бути великою помилкою. Якщо клієнти доступні у вигляді онлайн-спільноти та обговорюють ваш продукт чи послугу, важливо, щоб ви теж брали участь. Відсутність у соціальній мережі в таких ситуаціях може завдати шкоди репутації Компанії, яка може бути негативно розглянута колективною спільнотою.
Соціальна мережа як така може бути повним рішенням для маркетингу чи реклами товарів та послуг на ринках. Соціальна мережа має використовуватися як доповнення до традиційних каналів. Якщо ви розумієте тенденцію серед людей, ви виявите, що кожна людина зазвичай перевіряє деталі продуктів або послуг, які вона бачить по телевізору або в друкованих ЗМІ. Це продовжує доводити необхідність маркетингу у соціальних мережах.
Готові до співпраці?
Задайте Ваше питання.